Odkryj świat sztuki barmańskiej i sommelierskiej w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów

Odkryj świat sztuki barmańskiej i sommelierskiej w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (MSBS) to jedyna taka placówka szkoleniowa w kraju. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się wszystkiego o sztuce barmańskiej i sommelierskiej. MSBS łączy doskonałe i profesjonalne szkolenie z bogatą ofertą zajęć, zajęć eksperckich i warsztatów. Poprzez profesjonalny program szkolenia MSBS oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju.

Barmańskie szkolenia i warsztaty

MSBS oferuje szkolenia i warsztaty z zakresu sztuki barmańskiej, w tym baristyki, tworzenia koktajli, stewardingu i wielu innych. W szkole szkolonych jest wielu profesjonalnych i doświadczonych trenerów. Trenerzy są gotowi dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z każdym, kto chce się uczyć.

Sommelierskie szkolenia i warsztaty

MSBS oferuje szkolenia i warsztaty z zakresu sztuki sommelierskiej. To wyjątkowe szkolenia, które nauczą Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć o winie, w tym degustacji, wina i jego pochodzenia, kompozycji, zastosowań, doboru do dań i prezentacji. Jako sommelier będziesz mógł pomóc swoim klientom w doborze odpowiedniego wina do posiłków.

Eksperckie szkolenia i warsztaty

MSBS oferuje również eksperckie szkolenia i warsztaty. Trenerzy przeprowadzą Cię przez proces tworzenia wyjątkowych receptur, które będziesz mógł wykorzystać w swojej pracy. Nauczysz się także jak stosować nowe składniki, tworzyć mieszanki z różnych składników i eksperymentować z nowymi smakami.

Zajęcia specjalistyczne i warsztaty

MSBS oferuje również zajęcia specjalistyczne i warsztaty z zakresu mikrobrowarstwa, tworzenia piwa, tworzenia napojów gazowanych, karbowania i innych. Dowiesz się także jak działa cała produkcja w barze i jak stosować się do najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa.

Kursy specjalistyczne i seminaria

MSBS oferuje ponadto różnego rodzaju kursy specjalistyczne i seminaria. Możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Kursy pozwolą Ci na doskonalenie umiejętności i wykształcenie w sobie wyjątkowych predyspozycji. Seminaria pomogą Ci uzyskać profesjonalne porady i wskazówki dotyczące branży.

Szkolenia z komunikacji interpersonalnej

MSBS oferuje również szkolenia z komunikacji interpersonalnej. Poznasz techniki i narzędzia, dzięki którym będziesz mógł skutecznie porozumiewać się z klientami, współpracownikami i kolegami z branży. Szkolenia te pomogą Ci w budowaniu trwałych relacji i nawiązywaniu kontaktów poza branżą.

Profesjonalne warsztaty barmańskie

MSBS oferuje także profesjonalne warsztaty barmańskie. Poznasz najnowsze trendy w świecie barmańskim i dowiesz się jak dbać o wystrój baru, jak wykorzystywać nowoczesne techniki barmańskie i jak tworzyć unikalne smaki i kompozycje. Nauczysz się także jak zarządzać zaopatrzeniem i jak kontrolować koszty.

Kursy z zarządzania barami

MSBS oferuje także kursy z zarządzania barami. Dowiesz się jak tworzyć i ulepszać menu, jak zarządzać personellem i jak prawidłowo tworzyć budżet. Nauczysz się także jak przyciągnąć więcej klientów i jak utrzymać lojalność już obecnych.

Kursy z marketingu barowego

MSBS oferuje również kursy z marketingu barowego. Dowiesz się jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia marketingowe, jak korzystać z social mediów i jak zwiększyć swoją widoczność. Nauczysz się także jak tworzyć skuteczne strategie marketingowe i jak wykorzystywać nowoczesne technologie.

Kursy z nietuzinkowych koktajli

MSBS oferuje również kursy z nietuzinkowych koktajli. Poznasz niezliczone możliwości tworzenia różnych smaków i połączeń. Dowiesz się jak dobierać składniki do koktajli, jak tworzyć nowe smaki i jak wykorzystywać techniki barmańskie w tworzeniu nietuzinkowych koktajli.

Końcowe podsumowanie

Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów to idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się wszystkiego o sztuce barmańskiej i sommelierskiej. Możesz wybrać spośród wielu programów szkoleniowych i warsztatów wszystko to, co jest dla Ciebie najodpowiedniejsze. Szkoła oferuje szkolenia z zakresu sztuki barmańskiej i sommelierskiej oraz eksperckich warsztatów, zajęć specjalistycznych i seminariów, a także szkolenia z komunikacji interpersonalnej, zarządzania barami i marketingu barowego. Zajęcia te gwarantują, że Twoje umiejętności barmańskie i sommelierskie będą stale rosły.Odkryj uczącą profesjonalizmu szkołę Międzynarodowa Szkołą Barmanów i Sommelierów, aby nauczyć się sztuk barmańskiej i sommelierskiej! Kliknij tutaj: https://www.szkolabarmanow.pl/.